İncirli Cad. No:1 A Blok D:3 Halkalı / İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Halkalı Modern Diş Polikliniği olarak ; Ağız ve Diş Sağlığını koruyucu, bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden en yüksek kalitede tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktayız.

Hasta haklarına saygılı, hekimlik ilke ve ahlakına bağlı, her türlü teknolojik ve bilimsel yenilikleri takip ederek modern diş hekimliği hizmeti sunmak, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti ile toplum ağız ve diş sağlığına iyileştirici ve geliştirici yönde katkı sağlamak misyonu ile kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ve sizlerin sağlıklı, mutlu, aydınlık gülüşleriniz ile tavsiye ettiğiniz Halkalı Modern Diş Polikliniği Küçükçekmece’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Küçükçekmece ilçesi Halkalı bölgesinde faaliyet göstere Halkalı Modern Diş Polikliniği 2006 yılında kurulmuştur.

Diş Hekimi Janet Jale ATALAR tarafından kurulan diş kliniğimiz, sizlerin sağlıklı, mutlu ve aydınlık gülüşleri ile tavsiyeleriniz ile her geçen yıl daha da büyümüştür.

Halkalı Modern Diş Polikliniği bünyesindeki tüm Diş Hekimlerimiz, asistanlarımız ve idari personelimiz, bir diş polikliniğinde olması gereken temizlik, hijyen kurallarına uygun çalışmaktadırlar. Gerek kliniğimizin gerekse tüm çalışanlarımızın bu konudaki hassasiyeti bazen hastalarımızı biraz zorlasa da ödün vermeden HİJYEN ilkelerimizi titizlikle uygulamaktayız.

Modern Diş Polikliniği olarak daima hasta haklarına saygılı, hasta sağlığını ön planda tutan ve en hızlı, en kolay uygulanabilir, tam sonuç alınacak tedavi yöntemlerini uygulamaktayız.

 

Diş Hekimleri sürekli eğitim, seminer ve uluslararası makaleleri takip ederek kendilerini geliştirmekte, Diş Hekimliği alanındaki son tedavi yöntemleri ve son teknolojiyi etüd ederek uygun bulduklarını kliniğimizde uygulamaktadırlar.

Diş çekimi, Diş Dolgusu, Diş teli, Diş kaplama, Diş beyazlatma, Köprü Diş yapımı, Protez diş, İmplant, Diş ve çene röntgeni ile Ağız ve Diş Sağlığı için gerekli tüm tedavileri ve tetkikleri kliniğimiz bünyesinde yapmaktayız.

Tedavilerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: